Pá 24. ledna    slaví: Milena

Pravidla

Šablony na této stránce jsou volně k využití a ke stažení ZDARMA. Musíte však zanechat CREDITS, tj. odkaz na autora layoutu, obrázků, štětců apod. Není povoleno použít pouze jednu část laye. Pokud se vám nelíbí jako celek, poohlédněte se po JINÉM. Strávila jsem nad jejich tvorbou nějaký ten čas a pokud zjistím, že někdo porušil pravidla, jež jsou obsažena v tomto prohlášení, budu to řešit na vyšších místech. V případě stažení smajlíků, brushů či patternů bych byla ráda, kdybyste mě někde jmenovali coby autora. Jestliže využijete některé věci ze sekce "grafika", nemusíte uvádět, kde jste to vzali, nicméně z wallpaperů ten credits nemažte.

P.S. Ještě jedna prosba... jestli si stáhnete nějaký layout a použijete jej na své stránce, pošlete mi prosím odkaz, ráda bych se podívala, jak jsou mé layouty využité :-))

Stažení:
  • V příslušné sekci si stáhněte layout ve formě "zip" či "rar". Následně musíte soubor rozbalit.
  • Naleznete tam obrázky v jpg a png formátu. Všechny musíte nahrát na svou stránku, jinak bude lay bez pozadí.
  • Dále tam naleznete také soubor v html Jmenuje se index.html. Je to ta hlavní stránka. Tam si změníte odkazy, text atd. Popřípadě, když je to rámcový layout, je přiložen ještě soubor fram.html, kde se mění text, v indexu si potom změníte pouze odkazy.
  • Složka obsahuje také soubor/y s css. Ten/ty neměňte, pouze je nahrajte na svou stránku. Jmenuje/jí se style.css/fram.css.
  • Předtím, než si layout stáhnete si nezapomeňte přečíst prohlášení!!!
  • To je vše. Vaše Sára