Použití cutenews
Ve složce vedle obrázků a atd. máš i složku s cutenews. Tu si musíš nahrát na svou stránku a pomocí total commander změnit atributy ze 644 na 777. Tady je odkaz na tutoriál - tutoriál na přepisování práv.

Až to budeš mít nahrané na stránce, musíš si to nainstalovat: http://název_tvé_stránky.cz/cutenews/index.php tam se ti objeví taková tabulka, kde vyplníš přezdívku, heslo a email a ono se ti to dokončí ta aktualizace. Poté dáš přihlásit (login) a poprvé se přihlásíš dovnitř.

Až budeš uvnitř, dáš v nabídce OPTIONS, tak si vše nastavíš... první si udělej sekce - EDIT CATEGORIES...tak si napíšeš např. novinky, pravidla, povídky atd., prostě sekce, jaké chceš mít... následně si najedeš na Integration Wizards (News and RSS)... tam si vygeneruješ php kód na stránku, kam umístíš cutenews. Např. do text.php si dáš asi novinky, takže - zmáčkneš to IW (N and R...), dáš t druhé (Integrate News into your site), poté si nadefinuješ počet novinek na jedné stránce (Number of Active News to Display:) a dáš zakliknout všechny kategorie (prostě jen fajfku u Or Show from All Categories), dáš dole proceed to integration, to ti vyjede kód, který si vložíš do text.php.

S ostatními kategoriemi to uděláš obdobně, akorát nedáš fafku u Or Show from All Categories, ale klikneš na tu kategorii, ve které chceš právě tu a tu sekci. Např. pravidla... kód dáš poté na stránku pravidla.php (ten soubor už musíš ale uložit do složky PAGE).

Kdybys ještě něco nevěděla, klidně se na mě obrať. Já ti s tím cutenews klidně pomůžu. Sára

Lorem Ipsum
Vestibulum id orci vitae purus convallis tristique. Sed magna turpis, faucibus ac, hendrerit ac, euismod non, nibh. Ut libero nibh, consectetuer quis, tincidunt quis, blandit et, mauris. Donec eleifend. In scelerisque est vel augue. Sed ultricies suscipit mauris. Suspendisse potenti. Mauris gravida pretium augue. Sed arcu mauris, ultricies vel, tincidunt at, pellentesque tempus, pede. Suspendisse varius erat sed orci vestibulum venenatis. Morbi eget lacus. Praesent posuere, pede sit amet volutpat varius, lorem nisl dignissim nisi, accumsan posuere enim lorem sed justo. Nam tempus auctor mauris. Duis vitae odio. Morbi feugiat egestas risus. Sed id felis. Vivamus luctus hendrerit mauris. Donec a dolor id nisl scelerisque fermentum. Nunc massa. Nulla non turpis in pede iaculis porta. Fusce congue, nulla in rhoncus fermentum, justo dui scelerisque odio, et scelerisque massa dolor ac urna. Quisque convallis fringilla sapien. Praesent felis. Maecenas dictum nonummy ipsum. Integer eget sapien eget ante blandit lobortis. Aenean quis risus. In non magna. Vivamus rutrum. Duis pretium augue in nulla. Nulla id felis auctor quam ornare nonummy. Proin justo mi, pulvinar et, placerat vel, posuere in, orci.