Dnes je: ... čas: ... svátek má:
Slovo na úvod
Tak jsem pro vás opět vytvořila layout ke stažení. Jak jste si všimli, je na téma pc hry the Sims2. Abych pravdu řekla, vůbec netuším, co je to za hru :-))) já to nehraju. Původně ten layout byl na přání, avšak Marcela psala, že mi pošle své obrázky k tomuto tématu, a tak nakonec budu vytvářet jiný a tento dávám ke stažení veřejnosti.

Info:
Layout je laděn do modrých barev v kombinaci s takovou hodně světlounce modrou až bílou. Obrázel jsem našla na Googlu. Je nakódovaný jako nekonečně dlouhý layout a jako bonus jsem vám dala skript na datum, čas a svátek. Obsahuje docela slušný počet odkazů a hodí se spíše na nějakou fan stránku o této hře. Je k němu několik bonusů, a sice buttony a tabulka v textu.

Sára

~ Použití layoutu ~
  • V sekci Sarah si stáhněte layout v zazipované formě. Poté odzipujte.
  • Naleznete tam obrázky v jpg. a png. formátu. Všechny musíte nahrát na svou stránku, jinak bude lay bez pozadí.
  • Dále tam naleznete také soubor v html. Jmenuje se index.html. Je to ta hlavní stránka. Tam si změníte odkazy, text atd.
  • Složka obsahuje také soubor s css. Ten neměňte, pouze je nahrajte na svou stránku. Jmenuje se style.css.
  • Předtím, než si layout stáhnete si nezapomeňte přečíst prohlášení!!!
  • To je vše. Vaše Sára... Lorem Ipsum ...
Vestibulum id orci vitae purus convallis tristique. Sed magna turpis, faucibus ac, hendrerit ac, euismod non, nibh. Ut libero nibh, consectetuer quis, tincidunt quis, blandit et, mauris. Donec eleifend. In scelerisque est vel augue. Sed ultricies suscipit mauris. Suspendisse potenti. Mauris gravida pretium augue. Sed arcu mauris, ultricies vel, tincidunt at, pellentesque tempus, pede. Suspendisse varius erat sed orci vestibulum venenatis. Morbi eget lacus. Praesent posuere, pede sit amet volutpat varius, lorem nisl dignissim nisi, accumsan posuere enim lorem sed justo. Nam tempus auctor mauris.

Site owned by You ... Design made by Sarah © 2008 ... Downloaded form Cathia/LC ... Images from Google