Zdravím... už je to docela dlouho, co jsem přidala nějaký layout na web. Poslední byl dělaný do soutěže, takže ten se nepočítá. Dostala jsem hroznou chuť udělat nějaký anime layout. Tenhle obrázek jsem našla na Aethereality.net. Hrozně se mi líbil jak provedením, tak odstínem barev. Milovníkům Japonských blbinek by se snad mohl líbit :-))
Layout je nekonečně dlouhý, laděn do fialové barvy (to už jste nejspíš poznali). Nemá avatar, páč se mi nechtěl tvořit, ale má button a také tabulku, do které si můžete dávat nějaké ty blbinky, které by měly být zviditelněny. Mno, to je asi vše, tak nechť se líbí... Sára


  • V sekci Sarah si stáhněte layout v zazipované formě. Poté odzipujte.
  • Naleznete tam obrázky v jpg. a png. formátu. Všechny musíte nahrát na svou stránku, jinak bude lay bez pozadí.
  • Dále tam naleznete také soubor v html. Jmenuje se index.html. Je to ta hlavní stránka. Tam si změníte odkazy, text atd.
  • Složka obsahuje také soubor s css. Ten neměňte, pouze je nahrajte na svou stránku. Jmenuje se style.css.
  • Předtím, než si layout stáhnete si nezapomeňte přečíst prohlášení!!!
  • To je vše. Vaše Sára


Lorem Ipsum
Vestibulum id orci vitae purus convallis tristique. Sed magna turpis, faucibus ac, hendrerit ac, euismod non, nibh. Ut libero nibh, consectetuer quis, tincidunt quis, blandit et, mauris. Donec eleifend. In scelerisque est vel augue. Sed ultricies suscipit mauris. Suspendisse potenti. Mauris gravida pretium augue. Sed arcu mauris, ultricies vel, tincidunt at, pellentesque tempus, pede. Suspendisse varius erat sed orci vestibulum venenatis. Morbi eget lacus. Praesent posuere, pede sit amet volutpat varius, lorem nisl dignissim nisi, accumsan posuere enim lorem sed justo. Nam tempus auctor mauris. Duis vitae odio. Morbi feugiat egestas risus. Sed id felis. Vivamus luctus hendrerit mauris. Donec a dolor id nisl scelerisque fermentum. Nunc massa. Nulla non turpis in pede iaculis porta. Fusce congue, nulla in rhoncus fermentum, justo dui scelerisque odio, et scelerisque massa dolor ac urna.