Ne 28. února    slaví: Lumír

FAQ

* * * Kde můžu požádat o vytvoření layoutu?

Budete-li chtít šablonu pro váš web speciálně vytvořenou dle vašich představ, napište mi na e-mail (sarahsfantasy@gmail.com). Upozorňuji, že maily, ve kterých bude chybět vyplněný předmět a text, nepřijímám!!! Také si vyhrazuji právo objednávku odmítnout, budu-li v časové tísni nebo mi téma layoutu nesedne. Dále upozorňuji, že layouty na přání budu dávat i ke stažení na svou stránku... stává se mi totiž velice často, že si někdo objedná layout, využívá ho měsíc a pak jej vymění. Pro mě je to potom mrhání časem. Rozmyslete si tedy velice dobře, co od toho layoutu vlastně očekáváte, pokud je to jen měsíční kabátek, stáhněte si z již vydaných šablon a neobtěžujte s vytvářením speciálních!

* * * Jaké šablony vytvářím?

Layouty vytvářím pouze na web (tzn. html, css). Na Blog. cz, popřípadě jiné servry šablony na přání nevytvářím. Pokud byste však měli zájem o nějaký jiný, můžete se porozhlédnout na stránce http://layouts.candita.cz, kde si určitě vyberete.

* * * Co vše by měl e-mail obsahovat?

Předmět: napište stručně, o co se jedná
Tělo e-mailu: Přezdívku, web/blog (pokud máte), informace o požadovaném layoutu (tzn. obrázky, barvu, zarovnání, počet sloupců pro menu atd.).